KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956286
nr 1395 6286
Bert Jonsson. Signerad, daterad 84, landskap. Olja på duk, 49x74cm, yttermått inklusive ram: 60x84cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:30:47
27/4 21:52:38
300 kr
3/5 20:25:44